HEALTHY EATING / DIETA OXY


          Dziś poniedziałek! Zdecydowanie znienawidzony dzień przez większość ludzi. Dzień w którym trzeba zapomnieć o weekendzie, na najbliższe pięć dni. Tak bardzo nienawidzę poniedziałków!
          Jednak dzisiejszy poniedziałek jest wyjątkowy. Obudziłam się wcześniej niż zwykle, bez żadnych wymówek oraz obiecywania sobie jeszcze "pięć minut" i muszę przyznać, że jak na poniedziałek mój humor jest niezwykle dobry. Czy stało się coś nadzwyczajnego? Ależ owszem! Rozpoczynam walkę sama z sobą, a z pomocą przyszła mi cudowna dieta OXY! Jestem gotowa podjąć wyzwanie i osiągnąć wyznaczony sobie cel. Mój pierwszy dzień rozpoczął się właśnie dziś. Dlatego też chciałabym Wam przedstawić co to jest dieta OXY oraz jak zacząć z nią przygodę.

"Dieta OXY składa się z czterech etapów. Każdy z nich trwa dokładnie tydzień.
Dzięki nim osiągniesz swój cel w odchudzaniu!"

1. Detox
2. Fat Burning
3. Step
4. Balance
5. Stabilizacja czyli wyjście z diety


          Jak zacząć przygodę z dietą OXY ? Nic prostszego! Wystarczy, że wejdziesz na stronę dietaoxy, gdzie znajdziesz dokładniejszy opis całego procesu odchudzania. Następnie należy rozwiązać test. Test ma na celu ustalenie naszej osobowości dzięki czemu, dieta zostanie idealnie dopasowana do Twojej osobowości, a także będzie uwzględniać Twoje gusta kulinarne. Na koniec wystarczy podać swój e-mail na który zostaną wysłane wyniki. Po otrzymaniu wyników możemy się zalogować na stronę, uzupełnić swoje dane takie jak: wagę obecną, wagę jaką chcemy uzyskać, wzrost, ile godzin w ciągu tygodnia ćwiczymy. Co daje Ci możliwość wykupienia diety OXY, diety idealnie dopasowanej do Ciebie. Możemy ustalić dzień zaczęcia diety, dzięki czemu nie zostaje ona nam narzucona.

           Nie wierzyłam w dietę idealną, a na tą chwilę jestem pod wielkim wrażeniem. Dieta jest elastyczna. Jeśli jakiś dzień mi nie odpowiada, mogę go zmienić, jednak jeśli nie odpowiada mi dany produkt mam możliwość jego zamiany. Nie musimy się ograniczać. Nie musimy wybierać.
         Po zalogowaniu się na stronę dietaoxy.pl dostajemy dostęp do diety ułożonej specjalnie dla nas oraz listę zakupów zaplanowaną na cały tydzień. Lista podzielona na grupy np. tłuszcze, napoje, nabiał i jaja itd. Dzięki czemu możemy doskonale się zaopatrzyć w produkty nam potrzebne. Niżej możecie zobaczyć jak to mniej więcej wszystko wygląda.


Fragment diety dnia dzisiejszego. Z możliwością wymiany produktów.
Procentowe zestawienie przyjętego białka, tłuszczu, białka zwierzęcego oraz węglowodanów.
Fragment listy zakupów.
Przykładowe przedstawienie pomiarów. Poniżej możemy wpisywać swoje pomiary z dnia na dzień.

           Na sam koniec dzisiejszego postu chciałabym coś wyjaśnić. Dieta ta w moim przypadku nie jest koniecznością. Nie mam na celu zgubienia kilogramów. Moim celem zaś jest przezwyciężenie jedzenia wszystkiego co mam pod ręką. Jesteśmy tym co jemy dlatego trzeba o siebie zadbać i to jest właśnie mój cel na najbliższy czas.
           Już w kolejnym poście przedstawię Wam mojego OXY BOXA, którego otrzymałam. Postaram się również, przedstawiać Wam propozycje dań z mojej diety. Mam nadzieję, że seria postów z OXY Wam się spodoba.

5 komentarzy:

 1. najlepszy blog pod słońcem ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog aż miło się go czyta perfekcyjnie wykonana robota pomaga zapełnić mój wolny czas w czytaniu go 11/10 brawo i trzymaj tak dalej :) niestety brak super zdjęć @

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech tylko pogoda dopisze i mój perfekcyjny fotograf zadba o super zdjęcia :).

   Usuń
 3. Mi się ostatnio trochę przytyło, więc może niedługo sama skorzystam z tej diety. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz♥
Każdy jeden jest małym sukcesem.